Deelnemers en hun verzameling - Nationaal


Tentoonstelling | Organisatie | Jury | Verzamelingen

Antverpiade 2020 toont de beste verzamelingen uit binnen- en buitenland per discipline.
Champions Class is de top van de Belgische filatelie staan.
Olympiade brengt een aantal zeldzame verzamelingen aangaande de Olympische Spelen.
Promotie van de Aerofilatelie, een tentoonstelling van honderd vlakken over de luchtpost.


Nationale Competitieve Tentoonstelling

Voorlopige nummering van de kaders
  • 01 - Traditionele Filatelie - Philatélie Traditionnelle
    01-01 Daniël Huyghe ATM's - Spanje en Spaans Andorra van 1989 tot 2006
    01-02 Erwin Van Tendeloo Z.M. Koning Leopold I - Epauletten
    01-03 Patrick Maselis Congo : Règne de S.M. Leopold II (1879-1908)
    01-04 Rudy De Vos The 1914 Belgian "Red Cross" stamps
    01-05 Marc Jorissen Rolzegels Koninklijke Beeltenis type Marchand
    01-06 Jean-Claude Gontier L' émission commémorative des Jeux Olympiques de 1924
    01-07 Johan Decoster Duitse Lokaaluitgiften 1945-1946
    01-08 François Clement Z.M. Koning Albert I : studie type Kleine Montenez
    01-09 Thomas Lindekens Le 40 c. Mols-Van Engelen (1896-1925)
    01-10 Rudy De Vos Tragedie en vreugde : de Leuvense Universiteits-bibliotheek
    01-11 Rudy De Vos De rouwzegel van Z.M. Koning Albert I
    01-12 Jean-Claude Guyaux Tour Hassan 1943-1944
  • 02 - Postgeschiedenis - Histoire Postale
    02-01 Hubert De Belder Treaty of Peace 1919, Belgian Censorship at the left bank of the Rhine
    02-02 Walter Deijnckens Gecensureerde brieven van Ruanda-Urundi 1939-1945
    02-03 Jhonny Van Dam Belgische Spoorweg afstempelingen
    02-04 Willy Vande Wiele Buitenlandse briefwisseling naar Gent van 1625 tot 1815
    02-05 Willy Vande Wiele De postgeschiedenis en de postmerken van Deinze tot 1914
    02-06 Henri Taparel Inflation et tarifs posteaux en Russie (août 1917 - octobre 1923)
    02-07 Emmanuel Lebecque La poste d'étapes allemande dans le valenciennois 1914-1918
    02-08 Adam van der Linden Nederland, type Veth, enkel- en meervoudige frankerigen
    02-09 Marleen Van Hal Brieven vervoer in de Nederlanden en België tussen 1555-1849 met barge binnenschepen
    02-10 Jean-Pierre Paveau Collect & Stamp et Exbo
    02-11 Ronny Van Pelecom Foreign Postal Services in Alexandria/Egypt
    02-12 Chris De Valck Thurn und Taxis in Duitsland van 1800 tot 1867
    02-13 Chris De Valck De Post in de Zuidelijke Nederlanden van 1575 tot 1815
    02-14 Thomas Lindekens China - Coiling Dragon 1898-1912
    02-15 Jean-Pierre Delwart Les griffes Relais encadrés et oblitérations Relais
    02-16 Luc Selis Le courrier de la Grande Pêche 1730-1940
    02-17 Guy Baudot Le courrier en port dû - France 1849-1862
    02-18 Jan Cosyns Scoutspost in 1944-1945
    02-19 Charles Bruart Utilisation des timbres du type "Deuil de sa Majesté la Reine Astrid"
    02-20 Willy Anthierens Zwitsers leger
    02-21 Paul De Dobbeleer Marques TRAM à Bruxelles
    02-22 Alain Pierret De bargepost van en naar Gent in de 18de en 19de eeuw
    02-23 Lucien Domange Bureau de Distribution de la Province de Liège - cachet à date Type 18
    02-24 Jan Van Gansberghe WO2 - de opmerkingsblaadjes van de censuur - toezicht der verbindingen
    02-25 Willy Monfils Courrier de Namur en août-septembre 1914
  • 03 - Postwaardestukken - Entiers Postaux
    03-01 Jacques Pacquet Les entiers postaux du Mexique au 19° siècle
    03-02 Daniel Wilberts Les coupons-réponse internationaux types "ROME" et "LONDRES"
    03-03 Jacques Stes Roi Albert I en casquette - genèse des entiers postaux illustrées (1930)
    03-04 Stéphane Aulagnier Cartes interzones utilisées au Maroc
  • 04 - Aërofilatelie - Aërophilatélie
    04-01 Pascal Haeck Airmail within and from the Netherlands-Indies
    04-02 Michel Nempon Correspondances aériennes transportées au tarif réduit du nouvel an
    04-03 Robert Lisabeth Belgian Airmail sent North-America until 1952
    04-04 Frans Smolderen Belgische Helikopter Postdienst
  • 05 - Astrofilatelie - Astrophilatélie
    05-01 Patric Heye New players in space
    05-02 Stephen Lachein How mankind's dream to reach the stars becomes reality
    05-03 Johan Knockaert De ontwikkeling van het ruimteveer
    05-04 Stefan Bruylants European Space Activities
  • 06 - Thematische Filatelie - Philatélie Thématique
    06-01 Bernadette Mestiaen Het schoentje, aan wie het past ...
    06-02 Philippe Van Laere Wachters met verschillende karakters
    06-03 Peter Stobbelaar My memories of inland navigation
    06-04 Philippe Ieko L' Impressionnisme, une charnière majeure dans la peinture
    06-05 Jasmine Van Regenmortel Cladogram van de zeearend
    06-06 Jasmine Van Regenmortel De Zeearend : méér dan een adelaar
    06-07 Sjoerd Bangma Glaswerk vanuit de grond tot aan de mond
    06-08 Fritz Rüdigher Das Olympische Comeback
    06-09 Arnold Van Berkel Verbodeen Muziek
    06-10 Jacques Chochois La tortue, creature hors du commun
    06-11 Louis Op 't Eynde Musica Aeterna
    06-12 Limmen Stegemeijer Illuminated Guard, for a safe seajourney
    06-13 Bakker Dijcks Toys, plays, games and amusement for a nice and educational life
    06-14 Yves Pauwels Het Duivelskruid, wat je altijd al wou weten over Tabak
    06-15 Roger Van Laere History of the Bordeers of Peru and Bolivia
    06-16 Renaat Nuyts De zeevaarders breken de wereld open
    06-17 Sijtze Douwstra Millions of years of nature encapsulated in stone
    06-18 Jasmine Van Regenmortel Antwerpen en zijn acht eigenschappen
    06-19 Nico Helling De motorfiets onde de wapenen
    06-20 Louis Op 't Eynde L' Art du Violon
    06-21 Louis Op 't Eynde Op avontuur met de Gitaar
    06-22 Suzy Gevers Wie is de schuwe acrobaat ?
  • 07 - Maximafilie - Maximaphilie
    07-01 Philippe Ieko Racontez moi l' Imprtessionnisme
    07-02 Pascal Bandry Andorre, le pays des Pyrénées
    07-03 Koenraad Bracke Uilen
    07-04 Hélène Meuter Un petit clin d'oeil à l'oeuvre hergéenne
    07-05 Jean-Claude Watrin Il était une fois Constantin Brancusi, sculpteur
  • 08 - Open Filatelie - Philatélie Ouverte
    08-01 Freddy Boydens Dominikanen
    08-02 Robert Rom De geboorte en de groei van de euro
    08-03 Ida Van Rillaer Evolutie door ruimte en tijd
    08-04 José Guldentops Luchtvaartboom
    08-05 Rudy De Vos Chemische elementen, basis van grondstoffen, materialen en beschaving
    08-06 Daniel Herrmann L' Olympisme, la bataille perpétuelle des rénovateurs
    08-07 Stéphane Hecq L' EXPO 58, rendez-vous des Nations
    08-08 Hélène Meuter Hergé : parcours d'un vie, face à face avec son oeuvre
    08-09 Guido Van Briel Namo Buddhaya - Borobudur : Boeddhistisch gebed voor de Vrede
    08-10 Eddy Bruyns Van Elbognet naar LOKET - 1
    08-11 Eddy Bruyns Van Elbognet naar LOKET - 2
    08-12 Hai Webers Als een zon in de naoorlogse nevel
    08-13 Lut Lommelen Dessel, natuurlijk veelzijdig
    08-14 Lut Lommelen Een daguitstap naar de Antwerpse Zoo
    08-15 Charlotte Soreil Les Céréales
    08-16 Nicole Vanbrusselt Kantklossen : een hobby op twee sporen
    08-17 Karla Kempenaers Kinderen hou ze "buiten" bezig
    08-18 Lucien Domage Salomon Grunhard dit Mommon
    08-19 Koenraad Bracke De magie van de Sneeuwuil
  • 09 - Prentbriefkaarten - Cartes Postales Illustrées
    09-01 Eddy Demey Olympische Spelen 1920 Antwerpen
    09-02 John Dehé Een oase van vrede
    09-03 Danny Jimmink 't Zand - Noord Holland
    09-04 Lionel Daroux Les Landes d'autrefois
    09-05 Michel Poultier La première guerre mondiale à Boulogne-sur-Mer
    09-06 Felix Albe Dimanche
    09-07 Daniel Herrman Berlin 1916, der Olympiatraum
    09-08 Chris De Valck De Wereldtentoonstelling Brussel 1910
    09-09 Luc Selis Prentbriefkaarten "Les Oeuvres de Mer"
    090-10 Luc Selis Hand-drawn satiric & comic postcards 1884-1887
    09-11 Marianne Van den Lemmer Space Dogs - The first Soviet Superstars
    09-12 Lydia Vandersloten De pijp in Wereldoorlog I en II
    09-13 Daniel Herrmann Paris 1924, la motivation Olympique
    09-14 Gisèle Bâlon Au fil de la Semois
    09-15 Paul Renversez Les debuts de l'automobile vus par la P.F.B.
    09-16 Clement Franz Ponts métalliques belges avant 1950
    09-17 Jean-Claude Guyaux La semeuse d'Amour - le langage du timbre
  • 10 - Jeugdfilatelie - Philatélie de la Jeunesse
    10-01 Maxime Van Meenen (2003) Het paard
    10-02 Florent Dumon (2008) Mon ami le cheval
    10-03 Sekri Zeggar Zayna (2008) Le grand festimbre
    10-04 Han Van Baelen (1984) Ga je mee naar de kinderboerderij ?
    10-05 Han Van Baelen (1984) De lente
    10-06 Han Van Baelen (1984) Vervoer over het spoor
    10-07 Naomi Braakhuis (2004) Ga je mee zwemmen ?
    10-08 Naomi Braakhuis (2004) Boter 't nog ?
  • 11 - Literatuur - Littérature
    11-01 Theo Van Damme Ontwikkeling en gebruik van de 25c.
    11-02 Lucien Van Hecke Inventaris van de "Blaster"-loketstroken
    11-03 Koenraad Bracke Themaphila
    11-04 Johan Vandenhaute Belgaphil
    11-05 Luc Selis De Kinders van den Yzer 1914-1918
    11-06 Stefan Bruylants Cosmos Express
    11-07 André Bollen Le Philatéliste Belge
    11-08 Marion van der Weyden Filatelie